• Mon. Dec 11th, 2023The Zuzana 2 is based on a modified TATRA 8×8 truck chassis. 155mm/52 caliber cannon is the primary defense mechanism.

source

31 thoughts on “Finally! Ukraine Used An Slovakia Zuzana 2 155mm Howitzers To Destroy Russia”
  1. Proč se nepíše o tom jak jak Udatná Ukrajinská armáda s Danami, které jsou několik desetiletí staré. Proč se nepíše o tom kam s tím střílí????? Na koho, a na co?????? Třeba na civilisty… (No jo, já zapomněl ono je vše ze západu humanitární, jako bombardování Bělehradu a nebo tohle
    https://en.wikipedia.org/wiki/Grdelica_train_bombing
    Proč se píše jen o tom, že někdo něco podporuje? Takové chápání světa nás prostě neučili, nás učili, ptát se na vše, ať na otázku a nebo odpověď "proč"…. Ono to má svůj význam, tedy jen a pouze v demokracii. protože s otázkou, proč se člověk dobere pravdy…. Jinak to nejde ať to tvrdí Východ, Západ, Jich a nebo Sever, postě základem demokracie je komunikace, dialog, a základní myšlenka pochybovat o všem, protože jen tak se lze dobrat pravdy. A jen pro ostatní, v Ústavě ČR je napsáno, že cenzura je nepřípustná…. to znamená, že se nesmí používat, vyskytnout, objevit a nebo jinak projevit… pro to odtud za komunistů utíkali lidé, a teď je to stejné. Jen už se komunismu neříká komunismus ale neoliberalismus…… Studujte dějiny, tam se dozvíte víc o budoucnosti, a o tom co nás čeká než z večerních zpráv…..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *